Ciekawy prezent dla chłopaka

Posted on

Ciekawy prezent na święta dla chłopaka zależny jest od wielu rzeczy (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/oryginalne-prezenty-na-swieta-dla-niego). Tak, bierze się pod uwagę chociażby zainteresowania danego mężczyzny. Nie ma sensu kupować mu czegoś, jeżeli on na to kompletnie nie spojrzy. Są takie rzeczy, które są uniwersalne i spodobają się panom, niezależnie od ich zainteresowań. Na pewno do tej grupy zaliczyć można książki.

“Dola Aniołów”

J.R.Ward zaprasza po raz kolejny do tego, aby poznać dalsze losy rodziny Bradfordów. Pierwszy tom nosi tytuł “Królowie bourbona”. Nic dziwnego, bowiem Bradfordowie są prawdziwymi mistrzami, jeżeli chodzi o produkcję tego trunku. Wszyscy wiedzą, że tylko u nich można kupić coś genialnego, co zachwyca w każdym momencie. Bradfordowie to dynastia z Południa, która podziwiana jest przez wiele osób. Nic dziwnego, bowiem mają majątek, którego może im każdy pozazdrościć. Tylko, że pewnego dnia głowa rodziny Bradfordów umiera. Czy ten skok z mostu to akt samobójczy, czy też morderstwo? Każdy chciałby znaleźć odpowiedź na to pytanie. O zabicie podejrzewany jest Edward – najstarszy syn zmarłego, bowiem każdy znał jego potyczki słowne z ojcem. Tylko, że nikt nie ma dowodów na to, aby jawnie oskarżyć młodego mężczyznę. Edward w tym czasie szuka ukojenia w alkoholu i w córce stajennego – swojego dawnego mentora. Na dodatek rodzina Bradfordów znajduje się na skaju bankructwa. Jeszcze chwila, a wszystko pryśnie jak bańka mydlana. Czy ktoś będzie w stanie uratować tą rodzinę przed kompletnym upadkiem? Czy nie ma już dla nich żadnych szans?

“Nowy dom na wyrębach”

Stefan Darda po raz kolejny zaprasza do największego koszmaru, który nie śnił się wielu osobom. A w szczególności Hubertowi Kosmali. Minęło już kilka miesięcy od tragicznych wydarzeń i Hubert nadal nie może poukładać swojego życia. Wie, że tylko powrót do Wyrębów i stawienie czoła przeszłości sprawi, iż w jego życiu trochę się wszystko uspokoi. Hubert ma nadzieje, że walka z własnymi demonami pozwoli mu na to, aby móc lepiej patrzeć przed siebie. W końcu chce widzieć przed sobą lepszą przyszłość. Nad miastem zalega martwa cisza, która jest niełatwa do zniesienia. Bohater jest już pewny, że niedługo popadnie w kompletną paranoje. Ma nadzieje, że nowi mieszkańcy będą dla niego nadzieją? Czy nie są to jednak puste nadzieje? Może będzie kompletnie na odwrót? Może to co opisywał Marek Leśniewski w swoim pamiętniku dopiero nadejdzie i to za sprawą nowych mieszkańców? Czas przekonać się, co tym razem będzie się działo w malutkiej miejscowości Wyręby.

Zdjęcie utworzone przez valeria_aksakova - pl.freepik.com